Sitemizde şuan toplam 529 Tek Parça izlemek için film bulunmaktadır.

Arka Sokaklar 318. Bölüm 720p Full HD Tek Parça izle

4
( Yüksek Kalite )

Arka Sokaklar 318. Bölüm, Arka Sokaklar 318. Bölüm izle, Arka Sokaklar 318. Bölüm tek parça izle, Arka Sokaklar 318. Bölüm full izle, Arka Sokaklar 318. Bölüm hd izle

2.486 views
Arka Sokaklar 318. Bölüm 720p Full HD Tek Parça izle

Arka Sokaklar 318. Bölüm izle fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü ile 20 Şubat 2014 gecesi ekranlarda olacak dizinin yeni bölümünü hayranları için büyük sürprizler beklemekte. Arka Sokaklar 318. Bölüm Full HD izle dizisinin bu haftaki yeni bölümünde neler yaşanacak? Arka Sokaklar 318. Bölüm Tek Parça izle dizisinin fragman ve özetlerinin yer aldığı sitemizde Full ve Tek Parça olarak yukarıda linkini verdiğimiz diğer sitemizden tv de yayınlanmasından kısa bir süre sonra online izliyebilirsiniz. Arka Sokaklar 318. Bölüm izle dizisini kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için online HD 720p kalitelerinde internetten bedava izleme ayrıcalığını sunuyoruz. iyi seyirler.

Cevher’in patronu ortaya çıkıyor

Arka Sokaklar 318. Bölüm izle Beğeniyle izlenen dizinin oyuncu kadrosuna bu haftadan itibaren Kayra Şenocak da dahil oluyor. Şenocak dizide, ekibin baş düşmanı Cevher’i (Nail Kırmızıgül) emrinde çalıştıran Suriyeli kaçakçı Abdülmalik Asfa karakterini canlandıracak.

Arka Sokaklar 318. Bölüm tek parça izle Bahar nezarete atılır. Bu sırada Aylin’in yaptığı araştırmalar sonucu, Bahar’ın üzerinden çıkan kimliğin sahte olduğu anlaşılır. Hüsnü ve Murat, Bahar ile konuşarak gerçekten kim olduğunu, neden sahne kimlik kullandığını öğrenmeye çalışırlar. Başarılı olamayınca da, zorla da olsa parmak izi alınır. Alınan parmak izinden asıl isminin Yaren Çelebi olduğu, vefat eden annesinin adının Bahar Çelebi olduğu ve kızın bir süredir babası Mehmet Ali Çelebi tarafından arandığı, Ankara Emniyet’ine kayıp ihbarında bulunduğu bilgisine ulaşılır. Babası Mehmet Ali Bey, acil olarak İstanbul’a emniyete çağırılır.

Arka Sokaklar 318. Bölüm full izle Zeliha’ya Cem’den çiçek gelir. Eve gelen çiçeği gören oğlanlar delirirler. Cem’in doğum günü partisi vardır. Kutlama barda olacaktır. Zeliha katılamam dese de, Cem’in ısrarlarına dayanamaz ve Suat’tan bir şekilde izni koparır. Ama bu durumdan asla Hüsnü’nün haberi olmayacaktır.

Arka Sokaklar 318. Bölüm hd izle Abdülmalik Asfa, adamları Fazlı ve Zekeriya ile birlikte Suriye’den çeşitli kaçakçılık işlerinin içerisindedir. Bir silah kaçakçılığı işinde Zekeriya’ya ulaşılır ve soruşturma başlar. Fazlı, Zekeriya’nın peşinde polis olduğunu öğrenince, büyük patron Asfa’ya haber verir. Asfa’nın da bu işi çözmek, olayın üzerini örtebilmek için bağlantıda olduğu kişi Soydan Öğüt’tür. Soydan, dosyanın Rıza Baba ve ekibinde olduğunu öğrenince tesadüfün böylesi der. Asfa ekibi nereden tanıdığını sorduğunda ise aldığı cevap çok şaşırtıcıdır.

Suriye sınırında olan Asfa’nın yeni gözde elemanı Cevher’i, bu ekibin elinden aldığını söyler. Rıza Baba, Soydan’dan bir telefon alır. İşlerine burnunu sokmaması ile ilgili. Ama Rıza’nın durmak gibi bir niyeti yoktur. Her zaman adaletin yanında olacaktır. Soydan son hamlesini kullanır. Cinayet Şube’den Yakup, savcılık emriyle Rıza’nın odasında arama yapar ve odadan Komiser Bekir’in cinayetinde kullanılan silah çıkar.

Arka Sokaklar 318. Bölüm, Arka Sokaklar 318. Bölüm izle, Arka Sokaklar 318. Bölüm tek parça izle, Arka Sokaklar 318. Bölüm full izle, Arka Sokaklar 318. Bölüm hd izle, Arka Sokaklar 318. Bölüm 720p izle

Tür: Arka Sokaklar izle

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Arka Sokaklar 318. Bölüm 720p Full HD Tek Parça izle