Sitemizde şuan toplam 529 Tek Parça izlemek için film bulunmaktadır.

Cinayet 5. Bölüm 720p Full Tek Parça izle

0
( Yüksek Kalite )

7.747 views
Cinayet 5. Bölüm 720p Full Tek Parça izle FILM BILGILERI 11 ay önce eklendi
Cinayet 5. Bölüm 720p Full Tek Parça izle

Cinayet 5. Bölüm izle fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü ile 09 Şubat 2014 gecesi ekranlarda olacak dizinin yeni bölümünü hayranları için büyük sürprizler beklemekte. Cinayet 5. Bölüm Full HD izle dizisinin bu haftaki yeni bölümünde neler yaşanacak? Cinayet 5. Bölüm Tek Parça izle dizisinin fragman ve özetlerinin yer aldığı sitemizde Full ve Tek Parça olarak yukarıda linkini verdiğimiz diğer sitemizden tv de yayınlanmasından kısa bir süre sonra online izliyebilirsiniz. Cinayet 5. Bölüm izle dizisini kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için online HD 720p kalitelerinde internetten bedava izleme ayrıcalığını sunuyoruz. iyi seyirler.

Zehra, yeni ipuçlarına ulaşıyor
Cinayet 5. Bölüm Tek Parça izle Şöför Hasan’ın katil olma ihtimali zayıflarken, şüpheler giderek Ozan üzerinde yoğunlaşır. Üstelik Ozan’ı babası, ünlü iş adamı Savaş Kandemir de işin içinde görünmektedir.

Ozan ve Kubilay tekrar sorguya alınır. Bütün yeni ipuçları Ozan’ı işaret etmektedir. İçlerindeki hainden kurtulmak isteyen Aslan, uzun süre dirense de Umay’ın baskılarına dayanamayıp çocukluktan beri birlikte olduğu danışmanı Nurettin ile yollarını ayıracak mıdır, yoksa ona duyduğu güven mi galip gelecektir? Ve, onu ekibinden çıkartsa dahi, gerçekten de içlerindeki sızıntıyı kesmiş olacak mıdır? Cinayet 5. Bölüm Full HD izle Meryem iç dünyasındaki çıkmazdan kurtulmak için, kendi soruşturmasını başlatır ancak, bu hiç istediği gibi sonuçlanmaz. Peki Meryem’in kardeşi Ayla kiminle gizli gizli konuşmaktadır? Yılmaz’ın geçmişi hala peşini bırakmamaktadır. Hem iyi hem kötü anlamda. Bir yandan geçmişinden gelen sorunlarla boğuşan Yılmaz, diğer yandan da kızını görebilmek için cesaret toplamaya çalışır. Cinayet 5. Bölüm Tek Parça Zehra, Gonca hakkında yeni ipuçlarına ulaşır. Gonca’nın ailesinden habersiz bir ikili hayat sürüyor olması mümkün müdür? Her yeni ipucu, Zehra ve Yılmaz’ın önünde yeni yollar açmaktadır. Cinayet, çözüldükçe karmaşıklaşmaktadır.

Cinayet 5. Bölüm, Cinayet 5. Bölüm izle, Cinayet 5. Bölüm tek parça izle, Cinayet 5. Bölüm full izle, Cinayet 5. Bölüm hd izle, Cinayet 5. Bölüm 720p izle

Tür: Cinayet izle

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Cinayet 5. Bölüm 720p Full Tek Parça izle