Category Archives: Arka Sokaklar izle

Arka Sokaklar izle dizisini kendi gününde ve saatinde sitemizden Full HD Tek Parça 720p Kalitesi ile bedava online izleme keyfini yaşıyabilirsiniz. 720pfullizle.com

Arka Sokaklar 318. Bölüm 720p Full HD Tek Parça izle

Arka Sokaklar 318. Bölüm izle fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü ile 20 Şubat 2014 gecesi ekranlarda olacak dizinin yeni bölümünü hayranları için büyük sürprizler beklemekte. Arka Sokaklar 318. Bölüm Full HD izle dizisinin bu haftaki yeni bölümünde neler yaşanacak? Arka Sokaklar 318. Bölüm Tek Parça izle dizisinin fragman ve özetlerinin yer aldığı sitemizde Full ve Tek Parça olarak yukarıda linkini verdiğimiz diğer sitemizden tv de yayınlanmasından kısa bir süre sonra online izliyebilirsiniz. Arka Sokaklar 318. Bölüm izle dizisini kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için online HD 720p kalitelerinde internetten bedava izleme ayrıcalığını sunuyoruz. iyi seyirler.

Cevher’in patronu ortaya çıkıyor

Arka Sokaklar 318. Bölüm izle Beğeniyle izlenen dizinin oyuncu kadrosuna bu haftadan itibaren Kayra Şenocak da dahil oluyor. Şenocak dizide, ekibin baş düşmanı Cevher’i (Nail Kırmızıgül) emrinde çalıştıran Suriyeli kaçakçı Abdülmalik Asfa karakterini canlandıracak.

Arka Sokaklar 318. Bölüm tek parça izle Bahar nezarete atılır. Bu sırada Aylin’in yaptığı araştırmalar sonucu, Bahar’ın üzerinden çıkan kimliğin sahte olduğu anlaşılır. Hüsnü ve Murat, Bahar ile konuşarak gerçekten kim olduğunu, neden sahne kimlik kullandığını öğrenmeye çalışırlar. Başarılı olamayınca da, zorla da olsa parmak izi alınır. Alınan parmak izinden asıl isminin Yaren Çelebi olduğu, vefat eden annesinin adının Bahar Çelebi olduğu ve kızın bir süredir babası Mehmet Ali Çelebi tarafından arandığı, Ankara Emniyet’ine kayıp ihbarında bulunduğu bilgisine ulaşılır. Babası Mehmet Ali Bey, acil olarak İstanbul’a emniyete çağırılır.

Arka Sokaklar 318. Bölüm full izle Zeliha’ya Cem’den çiçek gelir. Eve gelen çiçeği gören oğlanlar delirirler. Cem’in doğum günü partisi vardır. Kutlama barda olacaktır. Zeliha katılamam dese de, Cem’in ısrarlarına dayanamaz ve Suat’tan bir şekilde izni koparır. Ama bu durumdan asla Hüsnü’nün haberi olmayacaktır.

Arka Sokaklar 318. Bölüm hd izle Abdülmalik Asfa, adamları Fazlı ve Zekeriya ile birlikte Suriye’den çeşitli kaçakçılık işlerinin içerisindedir. Bir silah kaçakçılığı işinde Zekeriya’ya ulaşılır ve soruşturma başlar. Fazlı, Zekeriya’nın peşinde polis olduğunu öğrenince, büyük patron Asfa’ya haber verir. Asfa’nın da bu işi çözmek, olayın üzerini örtebilmek için bağlantıda olduğu kişi Soydan Öğüt’tür. Soydan, dosyanın Rıza Baba ve ekibinde olduğunu öğrenince tesadüfün böylesi der. Asfa ekibi nereden tanıdığını sorduğunda ise aldığı cevap çok şaşırtıcıdır.

Suriye sınırında olan Asfa’nın yeni gözde elemanı Cevher’i, bu ekibin elinden aldığını söyler. Rıza Baba, Soydan’dan bir telefon alır. İşlerine burnunu sokmaması ile ilgili. Ama Rıza’nın durmak gibi bir niyeti yoktur. Her zaman adaletin yanında olacaktır. Soydan son hamlesini kullanır. Cinayet Şube’den Yakup, savcılık emriyle Rıza’nın odasında arama yapar ve odadan Komiser Bekir’in cinayetinde kullanılan silah çıkar.

Arka Sokaklar 318. Bölüm, Arka Sokaklar 318. Bölüm izle, Arka Sokaklar 318. Bölüm tek parça izle, Arka Sokaklar 318. Bölüm full izle, Arka Sokaklar 318. Bölüm hd izle, Arka Sokaklar 318. Bölüm 720p izle

Arka Sokaklar 317. Bölüm

Arka Sokaklar 317. Bölüm izle fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü ile 15 Şubat 2014 gecesi ekranlarda olacak dizinin yeni bölümünü hayranları için büyük sürprizler beklemekte. Arka Sokaklar 317. Bölüm Full HD izle dizisinin bu haftaki yeni bölümünde neler yaşanacak? Arka Sokaklar 317. Bölüm Tek Parça izle dizisinin fragman ve özetlerinin yer aldığı sitemizde Full ve Tek Parça olarak yukarıda linkini verdiğimiz diğer sitemizden tv de yayınlanmasından kısa bir süre sonra online izliyebilirsiniz. Arka Sokaklar 317. Bölüm izle dizisini kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için online HD 720p kalitelerinde internetten bedava izleme ayrıcalığını sunuyoruz. iyi seyirler.

Arka Sokaklar 317. Bölüm tek parça izle Ekip, Bozkurt’u hapishanedeki oğlu Fırat’ı öldürmekle tehdit eden Çetin’in peşine düşüyor. Bozkurt hiçbir şekilde Murat komser ile iş birliğine yanaşmıyor ve Çetin’ den şikayetci olmuyordur. bu durum ekipin elini kolunu bağlamıştır. Arka Sokaklar 317. Bölüm full hd izle Çetin Bozkurt’ dan kan parası ister ve bunun üzerine Bozkurt kuyumcu soymaya karar verir. Soygun sırasında ekip tarafından yakalanır. Murat komsere sonunda olup bitenleri anlatır ancak artık çok geçtir. Çünkü oğlunu hapishanede öldürmüşlerdir. Bir şokda mesut komiser yaayacaktır. Hem Tunç’ un psikolojisiyle uğraşırken hemde Bahar’ ın uyuşturucu kuryeliği yaptığını öğrenerek onu yakalar. Arka Sokaklar 317. Bölüm Geçen haftanın kısaca özeti böyleydi bu hafta ki bölümü yine heyacanla dolu olan diziyi tüm sevnleri heyecanla beklemekte.

Arka Sokaklar 317. Bölüm, Arka Sokaklar 317. Bölüm izle, Arka Sokaklar 317. Bölüm tek parça izle, Arka Sokaklar 317. Bölüm full izle, Arka Sokaklar 317. Bölüm hd izle, Arka Sokaklar 317. Bölüm 720p izle

Arka Sokaklar 316. Bölüm 720p Full Tek Parça izle

Arka Sokaklar 316. Bölüm izle fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü ile 08 Şubat 2014 gecesi ekranlarda olacak dizinin yeni bölümünü hayranları için büyük sürprizler beklemekte. Arka Sokaklar 316. Bölüm Full HD izle dizisinin bu haftaki yeni bölümünde neler yaşanacak? Arka Sokaklar 316. Bölüm Tek Parça izle dizisinin fragman ve özetlerinin yer aldığı sitemizde Full ve Tek Parça olarak yukarıda linkini verdiğimiz diğer sitemizden tv de yayınlanmasından kısa bir süre sonra online izliyebilirsiniz. Arka Sokaklar 316. Bölüm izle dizisini kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için online HD 720p kalitelerinde internetten bedava izleme ayrıcalığını sunuyoruz. iyi seyirler.

Arka Sokaklar 316. Bölüm Tek Parça izle Rıza Baba ve ekimi Melek komser ile hem hasret giderip hem de başarılı bir operasyona imza atarlar. Oduncu Mesut komiser ile Melek komiser aralarında dillendiremedikleri buruk hasreti gidermeye çalışırlar. Melek komiserin Ekibe dönmesini herkes isterdi bakalım belki ilerleyen bölümlerde bir sürpriz yaşanabilir … Arka Sokaklar tüm heyecanı ile yeni serüvenlere açılacağı 316. Bölüm ile kendi gününde ve saatinde izleyicilerini bekliyor.

Arka Sokaklar 316. Bölüm, Arka Sokaklar 316. Bölüm izle, Arka Sokaklar 316. Bölüm tek parça izle, Arka Sokaklar 316. Bölüm full izle, Arka Sokaklar 316. Bölüm hd izle, Arka Sokaklar 316. Bölüm 720p izle

Arka Sokaklar 315. Bölüm 720p Full Tek Parça izle

Arka Sokaklar 315. Bölüm izle fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü ile 01 Şubat 2014 gecesi ekranlarda olacak dizinin yeni bölümünü hayranları için büyük sürprizler beklemekte. Arka Sokaklar 315. Bölüm Full HD izle dizisinin bu haftaki yeni bölümünde neler yaşanacak? Arka Sokaklar 315. Bölüm Tek Parça izle dizisinin fragman ve özetlerinin yer aldığı sitemizde Full ve Tek Parça olarak yukarıda linkini verdiğimiz diğer sitemizden tv de yayınlanmasından kısa bir süre sonra online izliyebilirsiniz. Arka Sokaklar 315. Bölüm izle dizisini kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için online HD 720p kalitelerinde internetten bedava izleme ayrıcalığını sunuyoruz. iyi seyirler.

Arka Sokaklar da Ekip, Melek Komiser’le operasyonda!
Bir operasyon için İstanbul’a gelen Melek Komiser’e Ekip de destek veriyor.
Arka Sokaklar 315. Bölüm Tek Parça izle Rıza apar topar hastaneye kaldırılır. Ayla, Pınar ve ekiptekiler başındadır. Rıza gayet iyidir. Hastanede 5 dakika bile kalmaya tahammülü yoktur. Bu sırada Murat’a Leyla’dan telefon gelir. Bir cinayet ihbarına gitmişlerdir. Ve karşılarına çıkan ceset, Soydan’ın adamı Bekir Komiser’in cesedidir. Ekip, Cevher’i elleriyle teslim ettiği için Rıza durumu hazmedemez. Arif Müdür Cevher’in izini sürdürmek ister ama hiçbir iz yoktur. Rıza, Pınar’a kırgındır. Çok fazla bir arada kalmamaya çalışır. Pınar ise durumdan gittikçe rahatsız olmaya başlar.
Arka Sokaklar 315. Bölüm izleBozkurt, oğlu Fırat ile birlikte kendi fırınlarında çalışıp ekmek paralarını kazanmaktadır. Fırat’ın arkadaşı Selim’in başı, şımarık zengin Bartu tarafından derttedir. Bozkurt, çocuğa kol kanat gerip sahip çıkmaya çalışır. Ancak işler beklenildiği gibi gitmez.
Arka Sokaklar 315. Full HD Bölüm izle Melek komiser İstanbul’dadır. Mesut ve Hüsnü ile buluşur. Emniyete gelirler. Herkes Melek’i tekrar aralarında gördükleri için çok mutludur. Melek, İstanbul’a geliş sebebinden Rıza’ya bahseder. “Kod adı Seyfi. Kayseri’de takibe takıldı. Yasadışı örgütten mahkumiyeti var, daha yeni çıkmış. Adettir, çıktı mı da izlenir bu tipler. Adam bir ay içinde hem iki tane hurdalık araba alıyor, hem de Kayseri dışında 4 tane köy evi kiralıyor. Para nereden geliyor, kaynağı nedir bilinmiyor. Evler de adam da izleme altında. Bir şeylere, birilerine hazırlık yaptığı belli ama kime, henüz çözemedik. İki gün önce Seyfi, İstanbul otobüsüne bilet aldı. Yine peşine takıldık tabi, İstanbul tecrübem olduğundan beni seçtiler.” diye durumu anlatır. Rıza Baba ve ekip, Melek’e bu operasyonda destek vereceklerdir. Birlikte eksi günlerdeki gibi. Melek, Mesut’un evine Tunç’u ziyarete gider. Bu sırada çat kapı Bahar gelir. Ufak çaplı bir kıskançlık krizi yaşanır.

Arka Sokaklar 315. Bölüm izle, Arka Sokaklar 315. Bölüm fragmanı izle, Arka Sokaklar 315. Bölüm 720p izle, Arka Sokaklar 315. Bölüm tek parça izle, Arka Sokaklar 315. Bölüm full izle, Arka Sokaklar 315. Bölüm hd izle