Sitemizde şuan toplam 1005 Tek Parça izlemek için film bulunmaktadır.

Güneşi Beklerken 32. Bölüm 720p Full Tek Parça izle

2
( Yüksek Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3 Part 4 Part 5 Part 6 Part 7 Part 8Yorum yap

3.855 views
Güneşi Beklerken 32. Bölüm 720p Full Tek Parça izle

Güneşi Beklerken 32. Bölüm izle fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü ile 09 Şubat 2014 gecesi ekranlarda olacak dizinin yeni bölümünü hayranları için büyük sürprizler beklemekte. Güneşi Beklerken 32. Bölüm Full HD izle dizisinin bu haftaki yeni bölümünde neler yaşanacak? Güneşi Beklerken 32. Bölüm Tek Parça izle dizisinin fragman ve özetlerinin yer aldığı sitemizde Full ve Tek Parça olarak yukarıda linkini verdiğimiz diğer sitemizden tv de yayınlanmasından kısa bir süre sonra online izliyebilirsiniz. Güneşi Beklerken 32. Bölüm izle dizisini kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için online HD 720p kalitelerinde internetten bedava izleme ayrıcalığını sunuyoruz. iyi seyirler.

Zeynep, babasına kavuşuyor
Güneşi Beklerken 32. Bölüm Tek Parça izle Cihan, ani bir kararla Melis ve Zeynep’e kardeş olduklarını söylemek üzere harekete geçiyor. Ancak Melis’in babasına tepkisi sert oluyor.

Zeynep, Melis’ten duyduklarının şaşkınlığı içindedir. Yıllardır aradığı babasının kim olduğunu öğrenmiştir. Yaşadığı hayal kırıklığı sonucu, Demet ile tartışır.

Kerem’in Barış’a hazırladığı sürpriz, Melis tarafından gelen bir telefon ile sonlanır.

Güneşi Beklerken 32. Bölüm full izle Zeynep kayıptır. Kızına açıklama yapmakta zorlanan Demet, Cihan ile bir araya gelir. Cihan’ın önü, tanımadığı kişilerce kesilir ve saldırıya uğrar. Jale yıllarca sakladığı sır yüzünden Demet’e karşı son derece mahçuptur. Mehmet ile buluşan Jale’nin başka sırları da vardır.

Güneşi Beklerken 32. Bölüm hd izle Herkes Zeynep’i aramaktadır. Cihan, Barış’tan yardım ister. Kerem, tek başına her yeri didik didik eder. Demet’in karşısına çıkan Kerem, olanlardan onu sorumlu tutar. Zeynep sokakta laf dalaşına girdiği serseriler tarafından bayıltılır. Zeynep baygınken, yardımına beklenmeyen biri koşar. Bu gizemli kişi, Kerem’e mesaj atar. Zeynep’e kavuşan Kerem, telefonuna gelen bu isimsiz mesajın peşine düşer. Zeynep eve dönmek istemez. Geceyi Keremler’de geçirir. Zeynep gizemli kişinin ona bıraktığı hediyeyi fark eder.

Melis, yaptığının doğruluğundan emin değildir. Kerem’e ulaşamayan Melis, Aksel’e içini döker. Aksel, Melis’e beklenmeyen bir itirafta bulunur.

Ahmet, Kerem’in Amerika’ya gidişini organize etmektedir. Zeynep’in durumunu gören Ahmet, onunla dertleşir. Zeynep, Ahmet’in söylediklerinden sonra babasının karşısına çıkmaya karar verir.

Cihan ile Zeynep kavuşurlar. Sıra Tülin’e her şeyi itiraf etmeye gelmiştir. Tülin ile tartışan Cihan bir anda fenalaşır.

Zeynep ise Kerem’in her şeyi önceden bilip ondan sakladığını öğrenir. Zeynep büyük bir hayal kırıklığı ile Kerem’in karşısına çıkar.

Güneşi Beklerken 32. Bölüm, Güneşi Beklerken 32. Bölüm izle, Güneşi Beklerken 32. Bölüm tek parça izle, Güneşi Beklerken 32. Bölüm full izle, Güneşi Beklerken 32. Bölüm hd izle, Güneşi Beklerken 32. Bölüm 720p izle

Tür: Güneşi Beklerken izle

Etiketler: , , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Güneşi Beklerken 32. Bölüm 720p Full Tek Parça izle