Sitemizde şuan toplam 529 Tek Parça izlemek için film bulunmaktadır.

Küçük Ağa 3. Bölüm

3
( Yüksek Kalite )
2.459 views
Küçük Ağa 3. Bölüm FILM BILGILERI 12 ay önce eklendi
Küçük Ağa 3. Bölüm

Küçük Ağa 3. Bölüm izle fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü ile 11 Şubat 2014 gecesi ekranlarda olacak dizinin yeni bölümünü hayranları için büyük sürprizler beklemekte. Küçük Ağa 3. Bölüm Full HD izle dizisinin bu haftaki yeni bölümünde neler yaşanacak? Küçük Ağa 3. Bölüm Tek Parça izle dizisinin fragman ve özetlerinin yer aldığı sitemizde Full ve Tek Parça olarak yukarıda linkini verdiğimiz diğer sitemizden tv de yayınlanmasından kısa bir süre sonra online izliyebilirsiniz. Küçük Ağa 3. Bölüm izle dizisini kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için online HD 720p kalitelerinde internetten bedava izleme ayrıcalığını sunuyoruz. iyi seyirler.

Küçük Ağa 3. Bölüm tek parça izle İstanbul’un görmüş geçirmiş, varlıklı ailesinin kızı Sinem ve Urfalı zengin bir ağanın oğlu Ali, 10 senelik evliliklerini bir anda bitirme kararı almışlardır. Sinem, özel bir hastanede nörolog uzman doktor olarak çalışmaktadır. Güzel, zeki ve etrafında kendisinin farketmediği bir ilgiye sahiptir. Ali yakışıklı, prezantabl, zeki ve bir reklam ajansının mihenk taşıdır. Küçük Ağa 3. Bölüm full hd izle Çok önemli projelere imza atmıştır. Anne ve babasının boşanma kararından çok etkilenen ve binbir türlü yaramazlığı yapma potansiyelinin yüksek olduğu, 6 yaşındaki Mehmet Can, anne ve babasının ayrılmaması için elinden geleni yapar. Evde, okulda ve mahallede onca yaramazlık, anne ve babasını tekrar bir araya getirmek için çare olmamıştır. Bu evlilikten pek de hoşnut olmayan, ayrı kültürlere ait aile büyüklerini işin içine karıştırır.

Küçük ağamız, temelde etrafındaki olumsuzlukları çocuk aklı ile çözmeye çalışan, günümüzde yaşanan aile ve çevre yaşantımızdaki değerlerin, ne denli önemli olduğuna değinmeye çalışarak, izleyiciye de kıssadan hisse sağlayan bir öykünün kahramanıdır.

Küçük Ağa 3. Bölüm, Küçük Ağa 3. Bölüm izle, Küçük Ağa 3. Bölüm tek parça izle, Küçük Ağa 3. Bölüm full izle, Küçük Ağa 3. Bölüm hd izle, Küçük Ağa 3. Bölüm 720p izle

Tür: Küçük Ağa izle

Yönetmen: Aysun Akyüz, Erol Özlevi

Oyuncular: Sarp Levendoğlu, Birce Akalay, Emir Berke Zincidi, Banu Zorlu, Ruhsar Öcal'ın paylaştığı, Zeki Alasya, Nazan Diper, Şükrü Türen, Hakan Bilgin

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Küçük Ağa 3. Bölüm