Sitemizde şuan toplam 529 Tek Parça izlemek için film bulunmaktadır.

Muhteşem Yüzyıl 121. Bölüm 29 Ocak 2014

5

10.861 views
Muhteşem Yüzyıl 121. Bölüm 29 Ocak 2014 FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Muhteşem Yüzyıl 121. Bölüm 29 Ocak 2014

Muhteşem Yüzyıl 121. Bölüm izle fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü ile 29 Ocak 2014 gecesi ekranlarda olacak dizinin yeni bölümünü hayranları için büyük sürprizler beklemekte. Muhteşem Yüzyıl 121. Bölüm Full HD izle dizisinin bu haftaki yeni bölümünde neler yaşanacak?

Taht savaşı başlıyor!

Muhteşem Yüzyıl 121. Bölüm Süleyman yatağa düşüyor! Muhteşem Yüzyıl’da şehzadelerin taht mücadelesi başlıyor. Hürrem, durumu kötüleşen Süleyman’ı iyileştirmek için var gücüyle uğraşıyor. Yeniçeri ve halk arasında Süleyman’ın öldüğü dedikodusu yayılıyor. Taht savaşında saflar belli oluyor! Selim’i tahta çıkarmak isteyen Hürrem ile Bayezıt’ı destekleyen Rüstem karşı karşıya geliyor. Rüstem, Hürrem’den habersiz ciddi bir karar alıyor. Mustafa ise payitahttan uzak tutuluyor! Dedikoduları engellemek için ayağa kalkan Süleyman aniden fenalaşıyor! Yeniçeriye gözdağı vermek için ocağa giden Selim’in hayatı tehlikeye giriyor! Hürrem oğlunu kurtarabilmek için düşmanının önünde diz çöküyor. Muhteşem Yüzyıl, nefesleri kesecek yeni bölümüyle Star’da…

Muhteşem Yüzyıl 121. Bölüm izle Seferden dönen Süleyman hastalığını gizlenmeye çalışırken, tüm şehirde Sultanın ölüm döşeğinde olduğu dedikodusu yayılır. Dedikodulara son vermek isteyen Süleyman halkın karşısına çıkmaya karar verir. Ancak bir anda fenalaşır.

Muhteşem Yüzyıl 121. Bölüm Tek Parça izle Hürrem endişe içinde Süleyman’ın iyileşmesi için dua ederken, Rüstem Mustafa‘yı payitahttan uzak tutmaya çalışır. Ancak Mustafa’yı payitahta çağıran hiç umulmadık biri olur. Payitahta doğru yola çıkan Mustafa, bir tuzağın içine düşer. Mustafa için kendini siper eden önemli biri hayatını kaybeder.

Muhteşem Yüzyıl 121. Bölüm Full izle Hürrem, Süleyman’ın ölmesi halinde Selim’i tahta çıkaracaktır. Mihrimah annesinin yanlış bir karar verdiğini düşünmektedir. Rüstem, Bayezıt’ı desteklemek için Mihrimah’a bir şart koşar. Yeniçeri ve Piri Reis ise Mustafa’yı tahta çıkarmak için hazırlık yaparlar.

Muhteşem Yüzyıl 121. Bölüm HD izle Rüstem, Hürrem’den habersiz tehlikeli bir oyuna girişir. Selim’i yeniçeriye gözdağı vermesi için ocağa yollar. Ancak yeniçeri ağasının Selim’i tehdit etmesiyle olaylar çığrından çıkar. Hürrem oğlunun hayatı için öyle birinden yardım ister ki tüm dengeler alt üst olur!

Muhteşem Yüzyıl 121. Bölüm Tek Parça izle dizisinin fragman ve özetlerinin yer aldığı sitemizde Full ve Tek Parça olarak yukarıda linkini verdiğimiz diğer sitemizden tv de yayınlanmasından kısa bir süre sonra online izliyebilirsiniz. Muhteşem Yüzyıl 121. Bölüm izle dizisini kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için online HD 720p kalitelerinde internetten bedava izleme ayrıcalığını sunuyoruz. iyi seyirler.

Muhteşem Yüzyıl 121. Bölüm, Muhteşem Yüzyıl 121. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl 121. Bölüm fragman izle, Muhteşem Yüzyıl 121. Bölüm fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl 121. Bölüm full hd izle, Muhteşem Yüzyıl 121. Bölüm tek parça izle, Muhteşem Yüzyıl 121. Bölüm seyret, Muhteşem Yüzyıl 121. Bölüm Kesintisiz izle, Muhteşem Yüzyıl 121. Bölüm donmadan izle

Tür: Muhteşem Yüzyıl izle

Etiketler: , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Muhteşem Yüzyıl 121. Bölüm 29 Ocak 2014