Sitemizde şuan toplam 529 Tek Parça izlemek için film bulunmaktadır.

Muhteşem Yüzyıl 124. Bölüm 720p Full HD Tek parça izle

0
( Yüksek Kalite )

Muhteşem Yüzyıl 124. Bölüm Tek Parça izleme ayrıcalığı ile bu akşam ekranlarda sevenleri ile buluşuyor. Muhteşem Yüzyıl 124. Bölüm, Muhteşem Yüzyıl 124. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl 124. Bölüm Tek Parça izle

1.905 views
Muhteşem Yüzyıl 124. Bölüm 720p Full HD Tek parça izle

Muhteşem Yüzyıl 124. Bölüm izle fragmanı yayınlandı. Yeni bölümü ile 19 Şubat 2014 gecesi ekranlarda olacak dizinin yeni bölümünü hayranları için büyük sürprizler beklemekte. Muhteşem Yüzyıl 124. Bölüm Full HD izle dizisinin bu haftaki yeni bölümünde neler yaşanacak? Muhteşem Yüzyıl 124. Bölüm Tek Parça izle dizisinin fragman ve özetlerinin yer aldığı sitemizde Full ve Tek Parça olarak yukarıda linkini verdiğimiz diğer sitemizden tv de yayınlanmasından kısa bir süre sonra online izliyebilirsiniz. Muhteşem Yüzyıl 124. Bölüm izle dizisini kaçıranlar veya tekrar izlemek isteyenler için online HD 720p kalitelerinde internetten bedava izleme ayrıcalığını sunuyoruz. iyi seyirler.

Muhteşem Yüzyıl

Şehzade Mustafa’nın ölümü herkesi yasa boğuyor!

Muhteşem Yüzyıl 124. Bölüm Mustafa’nın üzerinden çıkan mektup, Süleyman’ı kahrediyor. Cihangir’in feryadı tüm ordugahı sararken, babasına verdiği sözün hesabını soruyor. Yeniçerilerin öfkesinden zor kurtulan Rüstem, vezir-i azamlıktan azlediliyor. İstanbul’da halk ve asker Hürrem ve Rüstem’e karşı isyan başlatıyor. Mahidevran oğlunun ölüm haberiyle sarsılıyor. Mihrünnisa ise Mustafa’dan sonra oğlu Mehmet’in hayatı için savaşıyor. İlk anda düşmanını alt etmenin zaferini yaşayan Hürrem, Mustafa için gözyaşı döküyor. Süleyman ise Mustafa’nın hayali ile boğuşuyor!

Muhteşem Yüzyıl 124. Bölüm tek parça izle Süleyman Mustafa’nın üzerinden çıkan mektubu okur. Mustafa’nın sözleri Süleyman’ı derinden yaralar. Oğlunun masum olabileceğini düşünen Süleyman, tüm öfkesini Rüstem’den çıkarır. Canını zor kurtaran Rüstem vezir-i azamlıktan azledilir. Kara Ahmed vezir-i azamlığa getirilir.

Muhteşem Yüzyıl 124. Bölüm full izle Mahidevran ve Mihrünnisa umutla Mustafa’nın dönüşünü beklerken, gelen ölüm haberi zamanı durdurur. Mahidevran için yaşamın hiç bir anlamı kalmamıştır. Mihrünnisa ise oğlu Mehmet’in hayatta kalması için savaşır.

Muhteşem Yüzyıl 124. Bölüm hd izle Ordugahtan kaçan Rüstem, payitahta döner. Mustafa’nın ölüm haberi saraya bomba gibi düşer. Mihrimah ellerine bulaşan kanın ağırlığı altında ezilirken, Hürrem en büyük düşmanını alt etmiş olmanın şaşkınlığını yaşar.

Cihangir babası ile konuşmak için her yolu dener. Süleyman ise sessizliğe gömülür. Cihangir çareyi uzaklaşmakta bulur. Süleyman onu bulduğunda sonsuza dek kaybettiğini anlar! Baba oğulun arasındaki sevgi, derin bir nefrete dönüşür.

Mahidevran Bursa’ya gider. Daha oğlunun yasını tutarken, torunu Mehmet’in acısıyla sarsılır. Derin bir kedere boğulan Süleyman oğlunu öldürdüğü gerçeğiyle başa çıkmaya çalışır. Hürrem ise hiç ummadığı bir anda Mustafa’nın ölümünün acısını yaşar. Bu ölüm herkeste derin izler bırakacaktır…

Muhteşem Yüzyıl 124. Bölüm, Muhteşem Yüzyıl 124. Bölüm izle, Muhteşem Yüzyıl 124. Bölüm tek parça izle, Muhteşem Yüzyıl 124. Bölüm full izle, Muhteşem Yüzyıl 124. Bölüm hd izle, Muhteşem Yüzyıl 124. Bölüm 720p izle

Tür: Muhteşem Yüzyıl izle

Etiketler: , , ,

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?

Muhteşem Yüzyıl 124. Bölüm 720p Full HD Tek parça izle